“Otaczająca nas przestrzeń ma wpływ na każdą sferę naszego życia.

Estetyka i funkcjonalność w znacznym stopniu determinuje jakość naszego życia.”

 

arch. M. SZOZDA

JESTEŚMY ARCHITEKTAMI

którzy oferują usługi w zakresie projektowania, architektury, konstrukcji budowlanych, wnętrz i szeroko pojętego designu. Łączymy konkretne doświadczenia zdobyte w międzynarodowych biurach ze świeżością spojrzenia na każdy temat. Współpracując ze specjalistami i pasjonatami w swoich dziedzinach kreujemy przestrzeń wysokiej jakości. W swojej pracy kierujemy się potrzebami człowieka przy równoczesnym szacunku dla otaczającego go środowiska. Nie ulegamy tymczasowym modom. Inspiracji szukamy między innymi w samym kliencie i otaczającej go przestrzeni. Z zamiłowania do natury, wierzymy, że piękno przyrody  poprzez swój spokój, harmonię i ład kojąco wpływa na jakość naszego życia. Jest to jedna ze sfer gdzie często znajdujemy ciekawe pomysły na przestrzenie, które projektujemy dla Was.

Od 2013 roku oferujemy usługi w zakresie projektowania wnętrz przestrzeni prywatnych, komercyjnych i publicznych oraz zajmujemy się szeroko pojętą architekturą głównie mieszkaniową.

ARCHICAD
3DSmax
BRAIN
PENCIL

STUDIO

MAGDALENA JANUS-SZOZDA

WŁAŚCICIEL / ARCHITEKT / KONSTRUKTOR BUDOWNICTWA

Pasjonatka. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie  zdobywała w branży konstrukcyjnej oraz architektonicznej w Londyńskich, Niderlandzkich  i Polskich pracowniach. Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej oraz Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej, stypendystka na  Politechnico di Torino we Włoszech. Doceniona nagrodą Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa za swoją pracę w zakresie analizy konstrukcji stalowych. W swojej pracy kieruje się pasją, zuchwale spełnia swoje marzenia, dba o każdy szczegół swoich projektów. Najlepiej odnajduje się w przestrzeniach, budynkach i wnętrzach pełnych harmonii, zaprojektowanych w zgodzie z otaczającą nas przyrodą, współgrających z naturą, gdzie człowiek odnajduje spokój i harmonię.

Contact Me