MJ STUDIO PROJEKTOWE

WNĘTRZA + ARCHITEKTURA

JESTEŚMY ARCHITEKTAMI

którzy oferują usługi w zakresie projektowania, architektury, konstrukcji budowlanych, wnętrz i szeroko pojętego designu. Łączymy konkretne doświadczenia zdobyte w międzynarodowych biurach ze świeżością spojrzenia na każdy temat. Współpracując ze specjalistami i pasjonatami w swoich dziedzinach kreujemy przestrzeń wysokiej jakości. W swojej pracy kierujemy się potrzebami człowieka przy równoczesnym szacunku dla otaczającego go środowiska. Nie ulegamy tymczasowym modom. Inspiracji szukamy między innymi w samym kliencie i otaczającej go przestrzeni. Z zamiłowania do natury, wierzymy, że piękno przyrody  poprzez swój spokój, harmonię i ład kojąco wpływa na jakość naszego życia. Jest to jedna ze sfer gdzie często znajdujemy ciekawe pomysły na przestrzenie, które projektujemy dla Was.

Od 2013 roku oferujemy usługi w zakresie projektowania wnętrz przestrzeni prywatnych, komercyjnych i publicznych oraz zajmujemy się szeroko pojętą architekturą głównie mieszkaniową.

ARCHICAD
3DSmax
BRAIN
PENCIL

“Otaczająca nas przestrzeń ma wpływ na każdą sferę naszego życia. Estetyka i funkcjonalność w znacznym stopniu determinuje jakość naszego życia.”

arch. M. SZOZDA

STUDIO

Magdalena Janus-Szozda

WŁAŚCICIEL / ARCHITEKT / KONSTRUKTOR BUDOWNICTWA

Anna Gardziejewska

ARCHITEKT WNĘTRZ

MAGDALENA JANUS-SZOZDA

WŁAŚCICIEL / ARCHITEKT / KONSTRUKTOR BUDOWNICTWA

Pasjonatka. Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie  zdobywała w branży konstrukcyjnej oraz architektonicznej w Londyńskich, Niderlandzkich  i Polskich pracowniach. Absolwentka Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej oraz Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej, stypendystka na  Politechnico di Torino we Włoszech. Doceniona nagrodą Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa za swoją pracę w zakresie analizy konstrukcji stalowych. W swojej pracy kieruje się pasją, zuchwale spełnia swoje marzenia, dba o każdy szczegół swoich projektów. Najlepiej odnajduje się w przestrzeniach, budynkach i wnętrzach pełnych harmonii, zaprojektowanych w zgodzie z otaczającą nas przyrodą, współgrających z naturą, gdzie człowiek odnajduje spokój i harmonię.

Contact Me

ANNA GARDZIEJEWSKA

ARCHITEKT WNĘTRZ

Artystka. Kształciła się na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Nie ogranicza się do prostego projektowania wnętrz. Jej interdyscyplinarne podejście do tematu integruje w sobie fotografię, malarstwo, sztukę, wzornictwo, grafikę oraz psychologię przestrzeni. Dzięki temu, przestrzenie przez nią zaprojektowane są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju i świetnie dopasowane do przyszłych użytkowników. W swojej pracy kieruje się miłością do różnych barw, faktur , materiałów, muzyki oraz zwierząt.

Contact Me